HAKKINDA


uzmancoder.com; sizlere, sorularınızın diğer kullanıcılarımız ve uzman coder'lar tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz, sadece bilgilendirme veya eğlence amaçlıdır. Kategorilere göre bilgi içerikli soru ve cevaplara yer verildiği gibi, eğlence temeline dayalı içerikte mevcuttur.

Sitemizde belirlenmiş kategoriler bulunmaktadır. Sizler, sorularınıza uygun kategori bulamadığınız taktirde içeriğe kategorisiz ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kendi eklediğiniz yada diğer kullanıcılar tarafından eklenmiş sorulara cevap/yorum yazabilirsiniz.

Sitemize üyelik son derece kolay olup aktivasyon gerekmemektedir.

Site üzerindeki aktivitenize göre puan sistemi ve sıralama mevcuttur. ÜYELER »

Sitemiz, herkese açık şekilde hizmet vermekte olup eklenen içerikten kullanıcıların kendileri sorumludurlar. Bu amaçla gerektiğinde ilgili birimlere verilmek üzere IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır.

Ayrıca sitemizde her ay puanı en yüksek 100 üye arasından çekiliş yapılarak seçilen üyelerimize çeşitli hediyeler gönderilecektir :)

Sitemizde yer alan her türlü soru, içerik ve cevap niteliği taşıyan bilgi; herhangi bir maddi menfaat düşünmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla yayındadır. Sitemizde yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik verilmemektedir. Bu nedenle, verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak doğru/ yanlış yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz.

Uzman Coder Ekibi

www.uzmancoder.com

uzmancoder.com'a Hoşgeldiniz. Sitemiz 24.06.2017 tarihinde kurulan bir soru-cevap platformudur.

Siz de aklınıza takılan soruları sorabilir veya diğer sorulara cevaplar yazabilirsiniz.

100 soru

85 cevap

26 yorum

416 üye

×

Bizi Takip Edin!

Bumerang - Yazarkafe

comodo ssl
100 soru
85 cevap
26 yorum
416 üye