Koşullar ve Gizlilik Politikası

uzmancoder.com


Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası

 

İşbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası, uzmancoder.com internet sitesinin kullanıcılara sağladığı bilgi ve hizmetlere ilişkin hükümleri düzenlemektedir.


www.uzmancoder.com'a (“Site”) giren , üye olan veya Site’deki herhangi bir bilgiyi kullanan her kullanıcı, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

 

KULLANIM KOŞULLARI

1. Site’de yer alan her türlü içerik, tanıtım ve bilgi, bilgi verme amaçlıdır ve uzmancoder.com ile kullanıcı arasında elektrik satış sözleşmesi kurulmadığı müddetçe bağlayıcı değildir.

Sözleşme yapıldığı durumlarda ise yalnızca o sözleşme kapsamındaki içerik ve bilgiler bağlayıcı nitelik taşır.

Site’ye girilmesi, Site’nin ya da Site’deki bilgilerin ve/veya programların, verilerin kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan uzmancoder.com ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, uzmancoder.com yöneticisi ve/veya çalışanı sorumlu değildir.


2. uzmancoder.com, herhangi bir zamanda Site’de mevcut her türlü hizmet, tasarım, ürün ve bilgi ile işbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yayını durdurma, Site’yi yeniden düzenleme veya kapatma hakkına sahiptir.

Site’ye giriş ile yapılan değişiklikler kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.


3. Site’de yayınlanan, fikri ve sınai mülkiyet hakları uzmancoder.com'a ait olan bütün yazılı, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakkı saklıdır.

Bunlara Site’de yer verilmesi, bu materyallerin kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, izin ya da lisans verildiği şeklinde yorumlanamaz.

Bu materyaller uzmancoder.com'un yazılı izni olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden üretilemez ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz.

Fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlalde bulunan kullanıcıya aittir.


4. Site’nin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için tedbirler alınmış olmakla birlikte, kullanıcı kendi virüs koruma sistemini tedarik etmekle yükümlüdür.

Site’ye girilmesi nedeniyle kullanıcının işletim sistemi veya yazılımlarında meydana gelebilecek hata veya bunların sonuçlarından uzmancoder.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


5. Site’nin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, mevcut ya da oluşabilecek hatalarla ilgili hiçbir garanti verilmemektedir.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı uzmancoder.com sorumlu tutulamaz.


6. Site’deki başvuru formlarının yalnızca doldurulmuş olması kullanıcılara herhangi bir kazanılmış hak iddiasında bulunma imkânı vermez.


7. Site uzmancoder.com'un kontrolünde olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. uzmancoder.com, bu internet sitelerinin içerikleri ve/veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.


8. Kullanıcı, Site’yi kullanarak, işbu Kullanım Koşulları’nın tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

uzmancoder.com, Kullanım Koşulları’nı ihlal eden kullanıcının başvuru talebini reddetme ve/veya internet yolu ile imzalanmış sözleşmesini iptal etme ve kullanıcıya karşı hukuki ve/veya cezai yollara başvurma hakkını saklı tutar.


9. Kullanım Koşulları uzmancoder.com'un yazılı izni olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kaynak göstermek suretiyle dahi herhangi bir ticari amaç için kullanılamaz.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

1. Site’deki her türlü veri uzmancoder.com mülkiyetindedir.

Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere Site’deki hiçbir veri değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, iletilemez, dağıtılamaz, başka bir dile çevrilemez ve başka bir bilgisayara yüklenemez.


2. uzmancoder.com, Site üzerinden vermiş olduğunuz kişisel ve/veya kişisel olmayan (Site’de yapılan işlemlere dair istatistiki veriler ve benzeri) bilgileri, uzmancoder.com ile paylaşabilir, uzmancoder.com'a iletebilir ve/veya işleyebilir.

Kullanıcı, bilgilerini Site’deki başvuru formuna ya da başka herhangi bir alana girmekle, bilgilerinin uzmancoder.com tarafından bu madde kapsamında kullanılmasına muvafakat ettiğini kabul ve taahhüt eder.


3. uzmancoder.com kullanıcı tarafından Site’ye girilen bilgileri yetkisiz erişim, hatalı kullanım ve/veya değişime karşı korumak amacıyla mevcut imkânlar dâhilinde tedbirler almıştır.

Ancak internetin yapısı gereği hiçbir sistem tamamen güvenli değildir ve bu nedenle bilgiler herhangi bir zamanda yetkili olmayan kişilerce alınıp kullanılabilir. Kullanıcı böyle bir durumda uzmancoder.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan etmektedir.


4. Resmi makamların talebi ve/veya kullanıcının uzmancoder.com sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini etkileyecek herhangi bir müdahale, elektronik saldırı yaptığının tespit edilmesi üzerine uzmancoder.com kullanıcının bilgilerini araştırma ve mevzuat gereği yasal mercilere bildirme hakkını haizdir.


5. uzmancoder.com Site’deki başvuru formuna ya da başka herhangi bir alana girilen kullanıcı bilgileri üzerinden; mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve benzeri yollarla kullanıcıya pazarlama, iletişim, bildirim ve sair amaçlarla ulaşma hakkına sahiptir. Kullanıcı, aksine bir yazılı bildirim olmadıkça, uzmancoder.com'un kendisine yönelik yukarıdaki iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul etmektedir.


6. Kullanıcıları tanımlamaya yardımcı olması için zaman zaman “cookie” adı verilen ve kullanıcının Site’yi ne zaman ve nasıl kullandığını gösteren bilgiler, Site’nin geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla kullanıcının bilgisayarına yerleştirilebilir. (cookie kullanımı bir sanayi standardıdır ve birçok web sitesi bu yöntemi kullanmaktadır.)


7. Kullanıcı, Site’yi kullanarak, işbu Gizlilik Politikası’nın tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

uzmancoder.com, Gizlilik Politikası’nı ihlal eden kullanıcının başvuru talebini reddetme ve/veya internet yolu ile imzalanmış sözleşmesini iptal etme ve kullanıcıya karşı hukuki ve/veya cezai yollara başvurma hakkını saklı tutar.

uzmancoder.com'a Hoşgeldiniz. Sitemiz 24.06.2017 tarihinde kurulan bir soru-cevap platformudur.

Siz de aklınıza takılan soruları sorabilir veya diğer sorulara cevaplar yazabilirsiniz.

100 soru

85 cevap

26 yorum

416 üye

×

Bizi Takip Edin!

Bumerang - Yazarkafe

comodo ssl
100 soru
85 cevap
26 yorum
416 üye